Rozkládací Sedací Souprava Stylish Stan Světle Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rohová rozkládací pohovka STYLISH STAN ve světle šedém sametu, nabízí nadčasový design, špičkové... celý popis>
Rozkládací Sedací Souprava Stylish Stan Světle Šedá
Značka: Möbelix
20 999 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rohová rozkládací pohovka STYLISH STAN ve světle šedém sametu, nabízí nadčasový design, špičkové pohodlí a funkčnost – kombinované v jednom kuse nábytku! Velká pohovka s rozměry přibližně 230 x 200 cm (D x Š) má pohodlné čalounění, s vlnitými pružinami a PUR pěnou, které vám dopřeje dlouhé hodiny relaxu, kdy se budete cítit jako v bavlnce. Disponuje štědrou spací plochou, cca 130 x 200 cm. Povrch je z veluru, co dělá pohovku nejen jedinečně krásnou, ale i mimořádně snadno se o ni stará. Skvrny otřete vlhkým hadříkem a vypadá stále jako nová! Pohovka má čalouněná záda a je vhodná k umístění do prostoru. Maximální nosnost je 300 kg. Tento žádaný produkt lze získat bez problémů na našem webu umístěný v kategorii rozkládací pohovky a sedačky! Nyní můžete koupit další kousky ve zmíněné kategorii za super cenu! Tato značka Möbelix svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky.

Unikátní produkt Rozkládací Sedací Souprava Stylish Stan Světle Šedá od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix lze zakoupit v naší online nabídce extra se slevou. Nyní nakoupíte za 20 999 Kč.