Rozkládací Sedačka Ve Tvaru L Stylish Stan Starorůžová

Toto zboží je kdispozici POUZE ONLINE! Rohová rozkládací pohovka STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový... více informací »
Rozkládací Sedačka Ve Tvaru L Stylish Stan Starorůžová
Značka: Möbelix
22 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je kdispozici POUZE ONLINE! Rohová rozkládací pohovka STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový...

Toto zboží je kdispozici POUZE ONLINE! Rohová rozkládací pohovka STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost – spojené v jednom kusu nábytku o rozměru cca 230 x 200 cm (D x Š). Pohodlné čalounění z vlnitých pružin a jádro z PUR pěny vám zajistí maximální komfort při relaxu. Odolný potah ve starorůžové barvě je vyroben z veluru, díky kterému je pohovka nejen jedinečně krásná, ale také se extrémně snadno udržuje. Skvrny otřete vlhkým hadříkem a vypadá jako nová! Na rohovou pohovku se vejde celkem 6 osob a pokud máte nečekané hosty přes noc, můžete pohovku jednoduchým pohybem přeměnit na lůžko s rozměry 130 x 200 cm (D x Š). Velkou výhodou je integrovaný postelový box na lůžkoviny. Maximální nosnost je 450 kg. Tvar L, otoman vpravo. Rozkládací pohovku STYLISH STAN si zamilujete již při prvním posazení!

Tento výjimečný kus Rozkládací Sedačka Ve Tvaru L Stylish Stan Starorůžová od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix lze koupit na našich stránkách nyní za akční cenu. Zrovna nyní za cenu 22 999 Kč.