Sada Nožů Damast, 3dílná

Se soupravou nožů z naostřený damascénské oceli můžete krájet zeleninu a maso, jakoby to byl blok másla. Hladká hrana z nerezavějící oceli... více informací »
Sada Nožů Damast
Značka: Möbelix
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Se soupravou nožů z naostřený damascénské oceli můžete krájet zeleninu a maso, jakoby to byl blok másla. Hladká hrana z nerezavějící oceli...

Se soupravou nožů z naostřený damascénské oceli můžete krájet zeleninu a maso, jakoby to byl blok másla. Hladká hrana z nerezavějící oceli zůstává dlouho ostrá a svým ocelovým jádrem VG-10 udělá dojem i na profesionály mezi vámi. Celkem 67 vrstev skládané oceli zajišťuje neobvyklý vzor řezné hrany a dodává tak soupravě nože charakteristický vzhled. Třídílná sada se skládá z kuchařského nože s délkou čepele cca 20,3 cm, krájecího nože s cca 8,9 cm a nože Santoku s čepelí dlouhou cca 15,2 cm. Ergonomická rukojeť příslušného nože je vyrobena z dřevěného dekoru a pohodlně se drží v ruce. Přesvědčte se o řezné síle vyleštěných nožů a odvažte se vyzkoušet tvrdé dýňová slupky nebo šťavnaté hovězí maso. Ve slevě produkt můžete koupit právě zde na stránkách v rubrice kuchyňské pomůcky! Nyní si můžete pořídit oblíbené kusy z této rubriky v bezva akci!

Výjimečný a žádaný výrobek Sada Nožů Damast, 3dílná od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix získáte momentálně na webu napořád výhodně. Akční cena 2 999 Kč.