Sada Židlí Leo Šedá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dvoudílná sada židlí LEO je vítaným doplňkem pro mnoho prostor. Díky jednoduchému vzhledu lze tyto dvě... více informací »
Sada Židlí Leo Šedá
Značka: Möbelix
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dvoudílná sada židlí LEO je vítaným doplňkem pro mnoho prostor. Díky jednoduchému vzhledu lze tyto dvě...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dvoudílná sada židlí LEO je vítaným doplňkem pro mnoho prostor. Díky jednoduchému vzhledu lze tyto dvě židle snadno kombinovat s různými styly zařízení v jakékoli místnosti. Každá ze dvou židlí má maximální nosnost do 120 kg a rozměry cca 49 x 99 x 68 cm (Š x V x H). Elegantní potah z šedé tkané látky podtrhuje nadčasový vzhled. Pod potahy se nacházejí měkké pěnové vycpávky – pro optimální komfort sezení. Pevné nohy, vyrobené z černé práškově lakované oceli zajišťují potřebnou stabilitu a dotváří celkový moderní design. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných obchodech.

Ve slevě výrobek Sada Židlí Leo Šedá od populární značky Möbelix jednoduše můžete najít u nás za super cenu! Nyní můžete mít za 4 499 Kč.