Sada Zrcadlových Dlaždic Quattro

12-dílná sada zrcadlových dlaždic z křišťálového skla, díky kterým si dokonale vyzdobíte svůj domov. Můžete je zavěsit jednotlivě nebo... celý popis>
Sada Zrcadlových Dlaždic Quattro
Značka: Möbelix
203 Kč
Ověřit dostupnost

12-dílná sada zrcadlových dlaždic z křišťálového skla, díky kterým si dokonale vyzdobíte svůj domov. Můžete je zavěsit jednotlivě nebo dohromady, seřadit diagonálně nebo v rovině. Každý kus má rozměry 15 x 15 cm (š / v). Jsou velmi jednoduché na montáž. Pomocí lepicí fólie můžete dlaždice připevnit na jakýkoli rovný povrch. Praktické a všestranně využitelné zrcadla z Möbelixu. Unikátní a oblíbený produkt Sada Zrcadlových Dlaždic Quattro je k sehnání ještě tady na našich stránkách v oblíbené rubrice zrcadla! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této známé rubriky za outletovou cenu. Známý výrobce Möbelix představuje kvalitní produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také více produktů od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Sada Zrcadlových Dlaždic Quattro od naší známé značky Möbelix pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 203 Kč.