Šatna Seaford Divoký Dub

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Zařiďte si předsíň, vstupní chodbu nebo šatnu rychle a funkčně! Tento věšákový panel o rozměrech cca... více informací »
Šatna Seaford Divoký Dub
Značka: Möbelix
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Zařiďte si předsíň, vstupní chodbu nebo šatnu rychle a funkčně! Tento věšákový panel o rozměrech cca...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Zařiďte si předsíň, vstupní chodbu nebo šatnu rychle a funkčně! Tento věšákový panel o rozměrech cca 77 x 185 x 40 cm (Š x V x H) poskytne skvělé řešení k ukládání bot a oblečení pro mnohé obytné prostory. Nábytek tvoří sedací lavice s policemi na boty, boxy nebo cokoli jiného, co potřebujete uložit. Ve vrchní části se nachází pět háčků na čepice a kabáty. Vrchní police dobře poslouží na klobouky a ostatní oděvy a doplňky. Nábytek byl vyroben z oceli černé barvy a MDF desek s dekorem dub divoký. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných obchodech.

Tento akční produkt Šatna Seaford Divoký Dub od známého výrobce Möbelix lze nakoupit v naší nabídce téměř zdarma! Aktuálně v akci za 4 399 Kč.