Šatní Skříň Aalen-Extra

Šatník vyhotovený v moderní barevné kombinaci dekorů dub Wotan a alpská bílá vytváří přátelskou atmosféru ve vaší... více informací »
Šatní Skříň Aalen-Extra
Značka: Möbelix
7 899 Kč
Ověřit dostupnost
Šatník vyhotovený v moderní barevné kombinaci dekorů dub Wotan a alpská bílá vytváří přátelskou atmosféru ve vaší...

Šatník vyhotovený v moderní barevné kombinaci dekorů dub Wotan a alpská bílá vytváří přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Skříň s rozměry 181 x 197 x 54 cm (Š / V / H) je vybavena čtyřmi otočnými dveřmi (dvě střední se zrcadly), za nimiž se nachází jedna šatní tyč a dvě police, které můžete namontovat v libovolné výši dle vlastních potřeb. Osum zásuvek ve dvou rozměrech poskytují dostatečný prostor na uskladnění svetrů, kalhot, košil, přikrývek nebo ložního prádla či spodního prádla. Tato velmi pěkná skříň přináší jasné barvy do ložnice a dodává jí celkový harmonický obraz. Přesvědčte se! Vytvořte si dokonalý šatník se sérií skříní a nástavců AALEN! Skříně jsou k dispozici v různých rozměrech a barevných dekorech. Upozornění: Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná. Poznámka: Certifikovaná skříň německé výroby.
Výjimečný a žádaný produkt Šatní Skříň Aalen-Extra jde získat zrovna tu na našich stránkách umístěný v kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi. Najděte si další produkty z této známé rubriky z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Šatní Skříň Aalen-Extra od předního výrobce Möbelix snadno pořídíte zrovna dneska ve výprodejové akci. Výhodně teď u nás za 7 899 Kč.