Šatní Skříň Celle

Kladete velký důraz při zařizování ložnice na funkčnost a atraktivní vzhled zároveň? Pak je skříň CELLE pro vás ideální... více informací »
Šatní Skříň Celle
Značka: Möbelix
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kladete velký důraz při zařizování ložnice na funkčnost a atraktivní vzhled zároveň? Pak je skříň CELLE pro vás ideální...

Kladete velký důraz při zařizování ložnice na funkčnost a atraktivní vzhled zároveň? Pak je skříň CELLE pro vás ideální volbou! Čtyřdveřová skříň nabízí osum prostorných zásuvek umístěných pod dveřmi. Vnitřek skříně ukrývá jednu šatní tyč na pověšení oblečení. Dva hloubkové typy zásuvek nabízejí možnost ukládání a organizování velkého množství malého oblečení a prádla. Boky skříně jsou zhotoveny v matné a čelo skříně ve vysokém lesku bílé barvy. Praktická, prostorná, krásná, elegantní a levná – ať už do dětské / mládežnické nebo do vaší ložnice, tato skříň vás určitě přesvědčí o její kvalitách! Rozšiřte svůj úložný prostor a poskládejte si individuální šatník s programem skříní a nadstavců CELLE k dispozici v našem e-shopu!Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná. Kvalitní a žádaný produkt pořídíte rovnou tady na webu v kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní pořídíte akční výrobky z této rubriky snadno online! Známý výrobce Möbelix pro své zákazníky prodává špičkové produkty.

Žádaný výrobek Šatní Skříň Celle od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix jednoduše můžete najít v naší aktuální nabídce za akční cenu. Výhodně za cenu 13 499 Kč.