Šatní Skříň Liverpool Šířka 135cm

Tenhle produkt je k dispozici POUZE ONLINE.Šatníková skříň v industriálním štylu bude ten pravý kus nábytku, pokud jste fanouškem moderního... více informací »
Šatní Skříň Liverpool Šířka 135cm
Značka: Möbelix
5 839 Kč
Ověřit dostupnost
Tenhle produkt je k dispozici POUZE ONLINE.Šatníková skříň v industriálním štylu bude ten pravý kus nábytku, pokud jste fanouškem moderního...

Tenhle produkt je k dispozici POUZE ONLINE.Šatníková skříň v industriálním štylu bude ten pravý kus nábytku, pokud jste fanouškem moderního dizajnu. Provedení v dekoru DUB/GRAFIT vnese do Vaší ložnice nadčasový vzhled. Oceníte jeho úložní prostor jako i dvě šatní tyče. S touhle skříni budete mít dostatek místa na uložení Vaších odevů. Určitě oceníte i možnost dokoupení doplňkových polic pod číslem produktu 1787037803 set / 1787017325 set. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.Exkluzivní výrobek můžete koupit snadno tu na našich stránkách ve známé rubrice šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Připravili jsme parádní produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze!

Akční a ve slevě produkt Šatní Skříň Liverpool Šířka 135cm s pečetí kvality od značky Möbelix jednoduše pořídíte aktuálně na našich stránkách extra výhodně. Levně za cenu 5 839 Kč.