Šatní Skříň Osaka Šířka 180cm

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete více místa pro své oblečení? Se stylovou skříní OSAKA získají i vášniví fanoušci módy... více informací »
Šatní Skříň Osaka Šířka 180cm
Značka: Möbelix
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete více místa pro své oblečení? Se stylovou skříní OSAKA získají i vášniví fanoušci módy...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete více místa pro své oblečení? Se stylovou skříní OSAKA získají i vášniví fanoušci módy dostatek prostoru pro svůj rozsáhlý šatník. Prostorově i vizuálně atraktivní šatní skříň je vyhotovena s bílým dekorem, který doplňují rukojeti v hliníkové barvě. Inteligentní uspořádání interiéru je zaměřeno na co největší přehled. Za čtyřmi otočnými dveřmi se nacházejí tři & Tento akční produkt je dostupný právě zde tu na webu umístěný v sekci šatní skříně s otočnými dveřmi. Mrkněte na ještě další produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix vám může poskytnout prvotřídní zboží Nakupujte výhoděn u nás.

Výjimečný výrobek Šatní Skříň Osaka Šířka 180cm od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix máte možnost získat tady a teď právě až neuvěřitelně levně. Teď v akci 7 499 Kč.