Šatní Skříň Star

Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku, stůl nebo postel -... celý popis>
Šatní Skříň Star
Značka: Möbelix
4 399 Kč
Ověřit dostupnost

Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku, stůl nebo postel – zde najdete správné kouskynábytku, abyste vytvořili harmonicky koordinovaný interiér. Série STARje k dispozici ve dvou rozdílných provedeních: čistě bílá, která dává široký, příjemný pocit prostoru a bíle-šedá, která predstavuje moderní vkus s chytrým betonovým dekorem. Šatník STAR v bílé barvě charakterizuje moderní vzhled s dostatkem prostoru. Za svými 2 otočnými dveřmi se stříbrnými rukojeťmi najdete celkem 3 police a 1 šatní tyč pro uskladnění bund, svetrů a kalhot. Skříňka STAR je komfortně kompaktní s vnějšími rozměry přibližně 90 x 191,1 x 55 cm (Š / V / H). Unikátní a žádaný kus můžete nakoupit přímo tu na našem webu umístěný v kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní získáte podobné produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! Věhlasný výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete více produktů značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Šatní Skříň Star od výrobce Möbelix najdete na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte jen za 4 399 Kč.