Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Hledáte skříň s posuvnými dveřmi s mladistvým vkusem? S WIKI vybavíte dětský pokoj... více informací »
Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá
Značka: Möbelix
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Hledáte skříň s posuvnými dveřmi s mladistvým vkusem? S WIKI vybavíte dětský pokoj...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Hledáte skříň s posuvnými dveřmi s mladistvým vkusem? S WIKI vybavíte dětský pokoj stylovým způsobem. Velká skříň s rozměry přibližně 170 x 196 x 60 cm (Š / V / H) vizuálně přesvědčuje. Tělo v krásném dubovém dekoru Sonoma a její bílá přední část dokonale zapadají do místnosti a jsou v ložnici nebo dětském pokoji vkusné, ale diskrétní. Se dvěma nastavitelnými policemi a dvěma šatními tyčemi na šaty nabízí WIKI také dostatek úložného prostoru pro oděvy a další. Nádherný kus nábytku, který si zamilujete nejen vy, ale také vaše děti.   Zlevněný produkt Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá jde sehnat aktuálně tady u nás v sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Prozkoumejte nové produkty z této kategorie v akci. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá pocházející od značky Möbelix je k získání v naší internetové nabídce napořád výhodně. Výhodně za 6 199 Kč.