Sedací Souprava Do U Seaside Černá / Bílá

Sedací souprava SEASIDE ve tvaru U, v atraktivní kombinaci barev černé a bílé ve vzhledu kůže, nazdobí váš obývací pokoj a zároveň... celý popis>
Sedací Souprava Do U Seaside Černá / Bílá
Značka: Möbelix
34 849 Kč
Ověřit dostupnost

Sedací souprava SEASIDE ve tvaru U, v atraktivní kombinaci barev černé a bílé ve vzhledu kůže, nazdobí váš obývací pokoj a zároveň ho zútulní. S rozměry cca 334 x 218 cm vám nabídne mnoho místa pro společně chvíle s rodinou a přáteli (6 sedadel). Velmi pohodlné je čalounění s Nosag-pružinami a pěnovým jádrem. Abyste se cítili ještě příjemněji, poslouží vám pohodlné opěrky hlavy a rukou. Disponuje praktickou rozkládací funkcí, stačí chvíle a máte vytvořenou plochu lůžka o velikosti 122 x 255 cm na příležitostné přespávání. Integrovaný úložný box jistě také oceníte. Sedačka má originál zadní potah, díky čemuž ji můžete efektně postavit kamkoli do místnosti. Pokud máte zájem rozšířit počet míst k sezení, máte možnost si doobjednat praktický taburet. Otoman vlevo. V nabídce i zrcadlově obrácené provedení. Poznámka: Tato sedací souprava je dostupná také v opačném provedení. Látky si můžete vybrat v různých barvách a materiálech v každém Möbelixu na objednávku. Naši poradci se těší na vaši návštěvu!
Unikátní výrobek Sedací Souprava Do U Seaside Černá máte možnost pořídit právě teď tady a teď na našem webu v sekci sedací soupravy do u. Máme pro vás ještě jiné produkty z této rubriky za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce Möbelix pro své zákazníky dodává prvotřídní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento levný produkt Sedací Souprava Do U Seaside Černá / Bílá od top výrobce Möbelix můžete pořídit na našich stránkách nyní za výborné peníze. K sehnání zrovna v akci za 34 849 Kč.