Sedací Souprava Do U Seaside Černá / Přírodní

Sedací souprava SEASIDE ve tveru U, v atraktivní kombinaci barev černé a béžové ve vzhledu kůže, nazdobí váš obývací... více informací »
Sedací Souprava Do U Seaside Černá / Přírodní
Značka: Möbelix
40 999 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava SEASIDE ve tveru U, v atraktivní kombinaci barev černé a béžové ve vzhledu kůže, nazdobí váš obývací...

Sedací souprava SEASIDE ve tveru U, v atraktivní kombinaci barev černé a béžové ve vzhledu kůže, nazdobí váš obývací pokoj a zároveň ho zútulní. S rozměry cca 334 x 218 cm vám nabídne mnoho místa pro společně chvíle s rodinou a přáteli (6 sedadel). Velmi pohodlné je čalounění s Nosag-pružinami a pěnovým jádrem. Abyste se cítili ještě příjemněji, poslouží vám pohodlné opěrky hlavy a rukou. Disponuje praktickou rozkládací funkcí, stačí chvíle a máte vytvořenou plochu lůžka o velikosti 122 x 255 cm na příležitostné přespávání. Integrovaný úložný box jistě také oceníte. Sedačka má originál zadní potah, díky čemuž ji můžete efektně postavit kamkoli do místnosti. Pokud máte zájem rozšířit počet míst k sezení, máte možnost si doobjednat praktický taburet. Otoman vpravo. V nabídce i zrcadlově obrácené provedení. Poznámka: Tato sedací souprava je dostupná také v opačném provedení. Látky si můžete vybrat v různých barvách a materiálech v každém Möbelixu na objednávku. Naši poradci se těší na vaši návštěvu!

Oblíbený kousek Sedací Souprava Do U Seaside Černá / Přírodní od výrobce s dlouholetou historií Möbelix pořídíte zde teď právě až neuvěřitelně levně. Nyní zakoupíte za 40 999 Kč.