Sedací Souprava Do U Stylish Stan Tmavě Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový... více informací »
Sedací Souprava Do U Stylish Stan Tmavě Šedá
Značka: Möbelix
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost – spojené v jednom kusu nábytku! Se svými bočními rozměry cca 150 x 300 x 200 cm nabízí prostor pro celou rodinu – uvelebí se na ní až 8 osob! Útulné čalounění z vlnitých pružin a jádra z PUR pěny poskytuje potřebný komfort v neděli odpoledne nebo při televizním večeru. Potah v tmavě šedé barvě je vyroben z veluru, díky kterému je pohovka nejen jedinečně krásná, ale také se extrémně snadno udržuje. Skvrny otřete vlhkým hadříkem a vypadají jako nové! Funkce lůžka je velmi praktická – pokud vás někdy překvapí nečekaní hosté přes noc, můžete z pohovky udělat postel jednoduchým pohybem ruky. Na lehací ploše cca 270 x 130 cm (D x Š) je místo až pro dvě osoby. Ať už se schoulíte na pohovce s knihou nebo si užíváte rodinný televizní večer, tento kus nábytku se bezpochyby stane vaš&iacu Tento neodolatelný výrobek získáte snadno na webu ve známé rubrice rozkládací pohovky a sedačky. Nyní můžete získat nové produkty z naší kategorie za parádní cenu! Dodavatel Möbelix má kvalitní produkty Nové kousky každý den.

Nový produkt Sedací Souprava Do U Stylish Stan Tmavě Šedá od dodavatele s dobrým jménem Möbelix snadno získáte právě nyní na našich stránkách extra se slevou. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 29 999 Kč.