Sedací Souprava Enterprise Šedá

Doplňte svůj moderní obývací pokoj s dokonale sladěnou sedačkou ENTERPRISE.Sedačka z kovu a textilu boduje nadýchaným měkkým čalouněním s Nosag... celý popis>
Sedací Souprava Enterprise Šedá
Značka: Möbelix
44 999 Kč
Ověřit dostupnost

Doplňte svůj moderní obývací pokoj s dokonale sladěnou sedačkou ENTERPRISE.Sedačka z kovu a textilu boduje nadýchaným měkkým čalouněním s Nosag pružinami a pásovým pérováním s jádrem z polyetanové pěny a slibuje útulné večery u televize.Kromě toho má integrovanou funkci na spaní (cca 185 x 126 cm) pro příčné spaní – ideální pro hosty, kteří přenocují. S rozměry cca 277 x 238 cm je vybavena nohama v barvě chromu, které navíc dotváří trendový design.
Tento výjimečný produkt Sedací Souprava Enterprise Šedá můžete pořídit také tady na našich stránkách v oblíbené kategorii rohové sedací soupravy. Pořiďte si oblíbené zboží z této známé kategorie za výhodné peníze. V očích zákazníků populární výrobce Möbelix má vynikající výrobky Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Sedací Souprava Enterprise Šedá od přední značky Möbelix jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách za akční cenu. Akční cena 44 999 Kč.