Sedací Souprava Enterprise Tmavě Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Doplňte svůj moderní obývací pokoj s dokonale sladěnou sedací soupravou ENTERPRISE v... více informací »
Sedací Souprava Enterprise Tmavě Šedá
Značka: Möbelix
44 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Doplňte svůj moderní obývací pokoj s dokonale sladěnou sedací soupravou ENTERPRISE v...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Doplňte svůj moderní obývací pokoj s dokonale sladěnou sedací soupravou ENTERPRISE v tmavě šedé barvě. Sedačka z kovu a textilu boduje nadýchaným měkkým čalouněním s Nosag pružinami a pásovým pérováním s jádrem z PUR pěny a slibuje útulné večery u televize. Kromě toho má integrovanou funkci na spaní (cca 185 x 126 cm) pro příčné spaní – ideální pro hosty, kteří přenocují. S rozměry cca 277 x 238 cm je vybavena nohami v barvě chromu, které navíc dotváří trendový design. Sedací souprava ENTERPRISE vás okouzlí na první pohled a dodá interiéru nadčasovou eleganci!  
Exkluzivní výrobek lze nakoupit prostě tady na našich stránkách v populární sekci rozkládací pohovky a sedačky. Nyní koupíte skvělé produkty z této známé sekce za výborné peníze. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Möbelix poskytuje skvělé výrobky.

Neodolatelný kus Sedací Souprava Enterprise Tmavě Šedá od kvalitní značky Möbelix snadno naleznete v naší nabídce za rozumné peníze! Teď za akční cenu 44 999 Kč.