Sedací Souprava Lazy Lukka Tyrkysová

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Sedací souprava LAZY LUKKA ve tvaru písmene L (otoman vpravo) je vyhotovena v moderním designu se... více informací »
Sedací Souprava Lazy Lukka Tyrkysová
Značka: Möbelix
16 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Sedací souprava LAZY LUKKA ve tvaru písmene L (otoman vpravo) je vyhotovena v moderním designu se...

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Sedací souprava LAZY LUKKA ve tvaru písmene L (otoman vpravo) je vyhotovena v moderním designu se tyrkysovým textilním potahem, a zve vás na pohodlné sezení a relax. S rozměrem rohu přibližně 235 x 155 cm nabízí 4 místa k sezení. Výplň sedacích polštářů tvoří jádro z polyuretanové pěny a vlnité pružiny. Součástí sedačky jsou i zádové a dekorační polštáře. Celkový vzhled dotvářejí nohy z borovicového dřeva. Tato sedací souprava je také čalouněná i ze zadní strany v originálním potahu, proto je možné ji umístit kamkoliv do prostoru. Sedací souprava LAZY LUKKA nabízí také funkci lůžka: jednoduchým vysunutím lavice a sklopením opěrky vznikne plocha lůžka s rozměrem asi 130 x 210 cm. Ideální pro hosty! Dalším plusem je integrovaný úložný prostor ve formě boxu. Tato sedací souprava je praktická a krásná. Dostupná je i v jiných barvách. Vyberte si tu svou! Dodání je zdarma. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani skladem v žádné z našich poboček, je možné jej objednat pouze přes e-shop nebo na požádání v kamenných prodejnách.Hodně oblíbený produkt máte možnost získat snadno tady na webu ve známé kategorii rohové sedací soupravy! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této rubriky za výhodné peníze! Tento výrobce Möbelix dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky Však to vidíte sami! Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Sedací Souprava Lazy Lukka Tyrkysová od skvělé značky Möbelix snadno získáte v naší nabídce ve výprodejové akci! Nyní za akční cenu 16 999 Kč.