Sedací Souprava Malibu Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si... více informací »
Sedací Souprava Malibu Šedá
Značka: Möbelix
30 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si užijete nezapomenutelné hodiny relaxu, ať už při dobrém filmu, knize či v kruhu vašich nejbližších. S rozměry 207 x 72 x 249 cm (Š x V x H) nabízí komfortní místa pro 4 osoby. Získá si vás  především svým pohodlím, které zabezpečuje kvalitní čalounění s Nosag pružinami a PUR pěnou.  Tato skvělá sedačka má navíc čalouněná záda, proto je vhodná i do prostoru. Šedá barva potahu se stane poutačem pozornosti a zároveň pokoj zútulní. Odklápěcí opěrka hlavy si vás získá na první posezení. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, sedací souprava MALIBU je pro vás ta správná volba! Vysoce kvalitní výrobek máte možnost pořídit právě tu zařazený v sekci rohové sedací soupravy! Připravili jsme jiné kousky ve zmiňované rubrice za báječnou cenu.

Tento velmi žádaný výrobek Sedací Souprava Malibu Šedá od skvělé značky Möbelix jednoduše získáte u nás právě za super peníze. Výhodně teď u nás za 30 999 Kč.