Sedací Souprava Malibu Světle Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si... více informací »
Sedací Souprava Malibu Světle Šedá
Značka: Möbelix
34 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si užijete nezapomenutelné hodiny relaxu, ať už při dobrém filmu, knize či v kruhu vašich nejbližších. S rozměry 207 x 72 x 249 cm (Š x V x H) nabízí komfortní místa pro 4 osoby. Díky funkci rozkladu získáte dostatek prostoru na lenošení pro sebe i případného nečekaného hosta. Velkorysá plocha lůžka přibližně 179 x 126 cm si vás získá svým pohodlím, které zabezpečuje kvalitní čalounění s Nosag pružinami a PUR pěnou. Integrovaný postelový box jistě také potěší. Tato skvělá sedačka má navíc čalouněná záda, proto je vhodná i do prostoru. Světle šedá barva potahu se stane poutačem pozornosti a zároveň pokoj zútulní. Odklápěcí opěrka hlavy si vás získá na první posezení. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, sedací souprava MALIBU je pro v&a Zcela unikátní produkt máte možnost sehnat rovněž tu na našem webu zařazený v kategorii rozkládací pohovky a sedačky! Vyberte si podobné produkty ze zmíněné kategorie snadno online!

Tento akční a ve slevě produkt Sedací Souprava Malibu Světle Šedá od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix snadno můžete sehnat tady nyní za výborné peníze! Pouze nyní za 34 999 Kč.