Sedací Souprava Orion Hořčicová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Přivítejte nový středobod vašeho obývacího pokoje: Sedací souprava ORION nabízí útulné... více informací »
Sedací Souprava Orion Hořčicová
Značka: Möbelix
37 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Přivítejte nový středobod vašeho obývacího pokoje: Sedací souprava ORION nabízí útulné...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Přivítejte nový středobod vašeho obývacího pokoje: Sedací souprava ORION nabízí útulné místo pro odpočinek a dlouhé rozhovory. Ve tvaru L o rozměrech přibližně 308 x 70 – 88 x 225 cm (Š x V x H) nabízí 4 velkorysé místa k sezení. Hořčicově žlutý potah působí luxusně a zároveň prozáří místnost. Pod měkkým potahem z žinylky se nachází kvalitní pásové pérování, Nosag pružiny a jádro z PUR pěny – to vše vám zajistí pohodlné hodiny před televizí. Nastavitelné opěrky hlavy se postarají o pohodlí a navíc vypadají mimořádně stylově. Sedací souprava ORION – elegantní kout pro vás, rodinu i přátele! Tento výjimečný kousek Sedací Souprava Orion Hořčicová je dostupný mimo jiné tady a teď na našem webu ve známé kategorii rohové sedací soupravy! Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z této oblíbené rubriky za super peníze.

Velmi žádaný výrobek Sedací Souprava Orion Hořčicová od značky s dobrým jménem Möbelix je dostupný právě nyní na našich stránkách skutečně levně. Levně za cenu 37 999 Kč.