Sedací Souprava Orion Tmavě Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Přivítejte nový středobod vašeho obývacího pokoje: Sedací souprava ORION nabízí útulné... celý popis>
Sedací Souprava Orion Tmavě Šedá
Značka: Möbelix
42 999 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Přivítejte nový středobod vašeho obývacího pokoje: Sedací souprava ORION nabízí útulné místo pro odpočinek a dlouhé rozhovory. Ve tvaru L o rozměrech přibližně 308 x 70 – 88 x 225 cm (Š x V x H) nabízí 4 velkorysé místa k sezení. Tmavě šedý potah působí luxusně a zároveň zútulní místnost. Pod měkkým potahem z žinylky se nachází kvalitní pásové pérování, Nosag pružiny a jádro z PUR pěny – to vše vám zajistí pohodlné hodiny před televizí. Nastavitelné opěrky hlavy se postarají o pohodlí a navíc vypadají mimořádně stylově. Sedací souprava ORION – elegantní kout pro vás, rodinu i přátele! Velmi žádaný produkt Sedací Souprava Orion Tmavě Šedá můžete získat jednoduše tady na stránkách umístěný v rubrice rohové sedací soupravy! Pořiďte si nové produkty z této populární kategorie za super ceny. Věhlasný dodavatel Möbelix pro vás připravuje kvalitní sortiment Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Tento designový produkt Sedací Souprava Orion Tmavě Šedá od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Nabídka již od 42 999 Kč.