Sedací Souprava Park

Moderní sedací souprava PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod... více informací »
Sedací Souprava Park
Značka: Möbelix
42 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod...

Moderní sedací souprava PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod potahem z mikrovlákna v šedohnědé barvě se ukrývá Nosag-podpružení a PUR pěna pro maximální pohodlí. Sedací souprava nabízí 5 pohodlných míst k sezení a disponuje také funkcí lůžka. Jednoduše a rychle vytvoříte ze sedací soupravy lůžko o velikosti 220 x 136 cm. Područky a opěrky hlavy jsou polohovatelné, to vám umožní relaxovat v komfortní poloze podle vašich představ. Pět ledvinových polštářů, v ceně sedací soupravy, vám zaručí jedinečný zážitek ze sezení. Sedací soupravu PARK o rozměrech 311 x 233 cm můžete díky originálnímu zadnímu potahu libovolně umístit do místnosti. K sedací soupravě máte možnost dokoupit si taburet PARK. K dispozici i zrcadlově obrácené provedení. Kvalitní a levný produkt dostanete v pohodě tu na stránkách v rubrice rohové sedací soupravy! Nyní pořídíte ještě další kusy z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. Významný výrobce Möbelix vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment Však to vidíte sami.

Povedený produkt Sedací Souprava Park od populárního výrobce Möbelix je k dostání momentálně extra se slevou! Nabídky již od 42 499 Kč.