Sedací Souprava Perry

Značková sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI je komfort, který jde vidět! V elegantním antracitovém provedení dodává... více informací »
Sedací Souprava Perry
Značka: Möbelix
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
Značková sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI je komfort, který jde vidět! V elegantním antracitovém provedení dodává...

Značková sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI je komfort, který jde vidět! V elegantním antracitovém provedení dodává místnosti krásný akcent a zároveň dovedně zachovává decentnost – ideální pro každého, kdo preferuje nadčasový nábytek, ale přesto chce upoutat pozornost svých hostů. Posaďte se a vychutnejte si mimořádný komfort sezení, především díky vlnitým pružinám a kvalitní studené PUR pěně. Tato sedací souprava vám nabízí vše, co je v obývacím pokoji důležité. Nastavitelné hlavové opěrky a područky vám umožní měnit polohu podle vaší nálady a potřebám. S rozměry 183 x 292 cm budete mít dostatek místa pro odpočinek s rodinou či přáteli. Funkci lůžka s rozměry 233 x 129 cm a praktický úložnzý box (umístěný vpravo) je velikou výhodou při občasném přespání vašich nejbližších. Maximální nosnost je 450 kg.  Výjimečný a žádaný výrobek Sedací Souprava Perry můžete získat rovněž tu na webu v kategorii rohové sedací soupravy! Nyní můžete koupit zcela nové výrobky z naší sekce za báječnou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více produktů značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Möbelix dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob.

Výjimečný a žádaný produkt Sedací Souprava Perry od spolehlivé značky Möbelix lze získat již dnes skutečně levně. Nabídky od 24 999 Kč.