Sedací Souprava Perry, Žlutá

Sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI vás okouzlí na první pohled a dodá místnosti nadčasovou eleganci. Reprezentativní vzhled a praktické funkce... více informací »
Sedací Souprava Perry
Značka: Möbelix
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI vás okouzlí na první pohled a dodá místnosti nadčasovou eleganci. Reprezentativní vzhled a praktické funkce...

Sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI vás okouzlí na první pohled a dodá místnosti nadčasovou eleganci. Reprezentativní vzhled a praktické funkce pohovky o rozměrech 292 x 183 cm, lehce přizpůsobíte aktuálním potřebám. Žlutá barva potahu dodává místnosti krásný akcent a zároveň dovedně zachovává decentnost. Mimořádný komfort sezení je zajištěný díky speciálnímu pružinovému systému a PUR pěně. Hlavovou část si můžete nastavit třemi způsoby a také si individuálně upravit části paží tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. A pokud čekáte hosty? I v tomto případě hraje PERRY na maximum. Proměňte sedací soupravu v praktické lůžko na spaní  o rozměrech 129 x 233 cm v několika jednoduchých krocích a nabídněte svým hostům pohodlné místo na spaní. Integrovaný postelový box můžete využít na úschovu lůžkovin. Maximální nosnost je cca 450 kg. Šířka sedáku je cca 80 cm, výška sedu 43 cm a hloubka sedu 60 cm. V nabídce i zrcadlově obrácené provedení. Užíjte si příjemný odpočinek se sedací soupravou PERRY!

Tento zlevněný produkt Sedací Souprava Perry, Žlutá od kvalitní značky Möbelix najdete na našich stránkách nyní za extra cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 29 999 Kč.