Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Béžová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná: rohová pohovka s funkcí spánku. S rohovou rozkládací pohovkou... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Béžová
Značka: Möbelix
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná: rohová pohovka s funkcí spánku. S rohovou rozkládací pohovkou...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná: rohová pohovka s funkcí spánku. S rohovou rozkládací pohovkou CHARMING CHARLIE najdete to pravé místo pro relax. Pomocí několika jednoduchých kroků se CHARMING CHARLIE dá přeměnit na plnohodnotný prostor na spaní s lehací plochou přibližně 130 x 200 cm (Š x D). Rám vyrobený z pravého dřeva a černé, přibližně 12 cm vysoké nožičky poskytují kusu nábytku stabilitu. Objevte tuto rohovou rozkládací pohovku jako jednoduchý a úžasně kombinovatelný kus pohodlného nábytku ve vaší domácnosti. Otoman je umístěn nalevo. Nejdůležitější informace na první pohled: Povrchový materiál: polyester Rozměry cca v cm: 150 x 230 Počet míst k sezení: 4 Ležíc&ia Unikátní a žádaný produkt máte možnost dostat pohodlně u nás umístěný v kategorii rohové sedací soupravy! Máme pro vás parádní produkty z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! Značka Möbelix dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží A to je teprve začátek! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Béžová od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix máte možnost pořídit tady a teď právě za báječnou cenu! Aktuálně výhodně za 21 999 Kč.