Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Světlešedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Nadčasový design se snoubí s funkčností: usaďte se, dejte si nohy nahoru a užijte si prostornost sedací... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Světlešedá
Značka: Möbelix
28 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Nadčasový design se snoubí s funkčností: usaďte se, dejte si nohy nahoru a užijte si prostornost sedací...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Nadčasový design se snoubí s funkčností: usaďte se, dejte si nohy nahoru a užijte si prostornost sedací soupravy CHARMING CHARLIE s rozměry nohou cca 200 x 300 x 150 cm. Připravte se na čistou relaxaci při výšce sedu kolem 44 cm a hloubce sedu kolem 54 cm. Vlnové pružiny, jádro z PUR pěny, ozdobné polštáře a polstrovaná loketní opěrka zaručují příjemně měkký komfort sezení. Stylový nábytek do obývacího pokoje má také snadno udržovatelný a odolný potah světle šedé barvy ze 100% polyesteru. Jak rám z pravého dřeva, tak černé, cca 12 cm vysoké nožičky dodávají nábytku optimální stabilitu a zároveň podtrhují atraktivní vzhled sedací soupravy. Je určena pro osm osob, lze ji zatížit kolem 150 kg na jedno sedadlo. CHARMING CHARLIE lze během chvilky proměnit v plnohodnotné místo na spaní s plochou lůžka cca 130 x 270 cm (Š x D). K dispozici je také praktický postelový box. Objevte&nbVýjimečný kousek Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Světlešedá seženete rovněž tady na našem webu umístěný v rubrice sedací soupravy do u! Nyní najdete parádní výrobky ve zmíněné kategorii snadno online! U zákazníků oblíbená značka Möbelix vás obohatí o vynikající zboží To ovšem není vše, máme toho více. Máme v nabídce také více kvalitních produktů od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kousek Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Světlešedá od výrobce s dobrým jménem Möbelix snadno naleznete v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci! Pouze nyní za 28 999 Kč.