Sedací Souprava S Rozkladem Coletta Stříbrná

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Sedací souprava ve tvaru písmene U - COLETTA tvoří svými velkorysými rozměry a elegantními barvami střed... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Coletta Stříbrná
Značka: Möbelix
54 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Sedací souprava ve tvaru písmene U - COLETTA tvoří svými velkorysými rozměry a elegantními barvami střed...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Sedací souprava ve tvaru písmene U – COLETTA tvoří svými velkorysými rozměry a elegantními barvami střed každého obývacího pokoje. Ať už jde o čtení nebo sledování televize, zde může najít prostor celá rodina. S rozměry přibližně 260x 394 x 195cm, výškou sedáku přibližně 41 cm a hloubkou sedáku přibližně 63 cm nabízí pohovka pohodlný prostor pro všechny členy rodiny. Robustní tkaná textilie zaujme stříbrnou barvou, zádové polštáře, které jsou součástí dodávky, zvyšují pohodlí pohovky, stejně jako pěnové čalounění a pružiny nosag. Područky a opěrky hlavy lze individuálně přizpůsobit a dokonale přizpůsobit vašim potřebám. Otoman je umístěn nalevo. Speciálním vrcholem je funkce postele. S lehací plochou asi 143 x 348 cm (š xd) najdou návštěvníci vždy pohodlné místo na spaní. Ložní prádlo a čalounění je možné uložit do integrované ložního skříňky. Atraktivní sedací souprava je k dispozici také v jiných barvách. Designový produkt Sedací Souprava S Rozkladem Coletta Stříbrná máte možnost najít jednoduše tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci rozkládací pohovky a sedačky! Pořiďte si ještě jiné kusy ve zmiňované rubrice za extra cenu. Tento výrobce Möbelix dlouhodobě nabízí prvotřídní sortiment.

Neodolatelný produkt Sedací Souprava S Rozkladem Coletta Stříbrná od našeho předního výrobce Möbelix jde sehnat momentálně v naši nabídce za rozumné peníze! Nyní získáte od 54 999 Kč.