Sedací Souprava S Rozkladem Malibu Tmavě Šedohnědá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si užijete... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Malibu Tmavě Šedohnědá
Značka: Möbelix
34 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si užijete...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si užijete nezapomenutelné hodiny relaxu, ať už při dobrém filmu, knize či v kruhu vašich nejbližších. S rozměry 207 x 72 x 249 cm (Š x V x H) nabízí komfortní místa pro 4 osoby. Díky funkci rozkladu získáte dostatek prostoru na lenošení pro sebe i případného nečekaného hosta. Velkorysá plocha lůžka přibližně 179 x 126 cm si vás získá svým pohodlím, které zabezpečuje kvalitní čalounění s Nosag pružinami a PUR pěnou. Integrovaný postelový box jistě také potěší. Tato skvělá sedačka má navíc čalouněná záda, proto je vhodná i do prostoru. Tmavě šedohnědá barva potahu se stane poutačem pozornosti a zároveň pokoj zútulní. Odklápěcí opěrka hlavy si vás získá na první posezení. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, sedací souprava MALIBU je pro vás ta správná volba! Tento kvalitní kus Sedací Souprava S Rozkladem Malibu Tmavě Šedohnědá máte možnost koupit právě zde tady na našem webu umístěný v rubrice rozkládací pohovky a sedačky. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této kategorie v bezva akci. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vysoce kvalitní výrobek Sedací Souprava S Rozkladem Malibu Tmavě Šedohnědá od top značky Möbelix jednoduše najdete tady teď až neuvěřitelně levně! Nyní získáte od 34 999 Kč.