Sedací Souprava S Rozkladem Nalo Tmavě Šedá

Toto zboží je dostupný POUZE ONLINE. Sedací souprava Nalo LONGCHAIR nevynechá žádnou vaši potřebu pro pohodlně sezení / ležení. Kompaktní pohovka... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Nalo Tmavě Šedá
Značka: Möbelix
29 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je dostupný POUZE ONLINE. Sedací souprava Nalo LONGCHAIR nevynechá žádnou vaši potřebu pro pohodlně sezení / ležení. Kompaktní pohovka...

Toto zboží je dostupný POUZE ONLINE. Sedací souprava Nalo LONGCHAIR nevynechá žádnou vaši potřebu pro pohodlně sezení / ležení. Kompaktní pohovka s nohami o rozměrech přibližně 268 x 170 cm nabízí velkorysý prostor pro relaxaci a zábavu. Má obousměrně nastavitelné područky a dvě opěrky hlavy, jakož i opěradlo a ozdobné polštáře, které poskytují další pohodlí při výšce sedadla asi 45 cm. Zadní strana je skutečně čalouněnou, což vám dává možnou flexibilitu při navrhování vaší obývacího pokoje. Na dlouhé filmové večery nebo pro hosty přes noc se gauč díky funkci spánku dá změnit na pohodlnou postel s lehací plochou přibližně 194 x 128 cm (d x š). Kombinace pěnového polstrování a zavěšení nosag vytváří střední úroveň pevnosti a nabízí příjemné pohodlí při ležení. Jednobarevná tkanina v šedých barvách s prošívaným vzhledem je nadčasová a dá se kombinovat mnoha způsoby. Upozornění: Toto zboží je na objednávku. Objednat si jej můžete POUZE přes e-shop Möbelix nebo na požádání v každé prodejně. Zboží není vystaven v kamenných prodejnách.Hodně žádaný kus Sedací Souprava S Rozkladem Nalo Tmavě Šedá máte možnost dostat právě na našich stránkách zařazený v kategorii rozkládací pohovky a sedačky. Nyní můžete koupit jiné produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu! Věhlasný dodavatel Möbelix vám může poskytnout prvotřídní zboží Přesvědčte se.

Ve slevě tento výrobek Sedací Souprava S Rozkladem Nalo Tmavě Šedá od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix jednoduše najdete právě zde za výhodné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 29 699 Kč.