Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Námořnícka Modrá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Námořnícka Modrá
Značka: Möbelix
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost – spojené v jednom kusu nábytku! Se svými bočními rozměry cca 150 x 300 x 200 cm nabízí prostor pro celou rodinu – uvelebí se na ní až 8 osob! Útulné čalounění z vlnitých pružin a jádra z PUR pěny poskytuje potřebný komfort v neděli odpoledne nebo při televizním večeru. Potah v námořnické modré barvě je vyroben z veluru, díky kterému je pohovka nejen jedinečně krásná, ale také se extrémně snadno udržuje. Skvrny otřete vlhkým hadříkem a vypadají jako nové! Funkce lůžka je velmi praktická – pokud vás někdy překvapí nečekaní hosté přes noc, můžete z pohovky udělat postel jednoduchým pohybem ruky. Na lehací ploše cca 270 x 130 cm (D x Š) je místo až pro dvě osoby. Ať už se schoulíte na pohovce s knihou nebo si užíváte rodinný televizní večer, tento kus nábytku se bezpochyby stane va Velmi žádaný kus Sedací Souprava S Rozkladem máte možnost dostat rovnou u nás zařazený v rubrice sedací soupravy do u! Získejte kvalitní výrobky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Přední dodavatel Möbelix nabízí špičkové zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Nejprodávanější produkt Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Námořnícka Modrá od spolehlivé značky Möbelix jde pořídit momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně výhodně za 29 999 Kč.