Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Světlošedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rohová rozkládací pohovka STYLISH STAN ve světle šedém sametu, nabízí nadčasový design, špičkové... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Světlošedá
Značka: Möbelix
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rohová rozkládací pohovka STYLISH STAN ve světle šedém sametu, nabízí nadčasový design, špičkové...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rohová rozkládací pohovka STYLISH STAN ve světle šedém sametu, nabízí nadčasový design, špičkové pohodlí a funkčnost – kombinované v jednom kuse nábytku! Velká pohovka s rozměry přibližně 230 x 150 cm (D x Š) má pohodlné čalounění, s vlnitými pružinami a PUR pěnou, které vám dopřeje dlouhé hodiny relaxu, kdy se budete cítit jako v bavlnce. Disponuje prostornou spací plochou, cca 130 x 200 cm. Povrch je z veluru, co dělá pohovku nejen jedinečně krásnou, ale i mimořádně snadno se o ni stará. Skvrny otřete vlhkým hadříkem a vypadá stále jako nová! Čalouněná záda umožňují umístění do prostoru. Maximální nosnost je 300 kg.

Tento velmi oblíbený kousek Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Světlošedá od dodavatele zboží Möbelix máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Výhodně za cenu 19 999 Kč.