Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Tmavěšedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rohová, rozkládací pohovka Stylish STAN nabízí nadčasový design, špičkové pohodlí a funkčnost -... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Tmavěšedá
Značka: Möbelix
22 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rohová, rozkládací pohovka Stylish STAN nabízí nadčasový design, špičkové pohodlí a funkčnost -...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rohová, rozkládací pohovka Stylish STAN nabízí nadčasový design, špičkové pohodlí a funkčnost – kombinované v jednom kuse nábytku! Velká pohovka pro 6 osob s rozměry přibližně 230 x 200 cm (D x Š) má pohodlné čalounění s vlnitými pružinami a jádro z PUR pěny, které vám zaručí maximální komfort při relaxaci. Povrch je vyroben z veluru, co dělá pohovku jedinečně krásnou a i mimořádně snadno se o ni stará.  Oblíbený kousek Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Tmavěšedá lze nakoupit mimo jiné tady na našich stránkách umístěný v kategorii rozkládací pohovky a sedačky! Podívejte se na jiné zboží z této sekce z pohodlí domova.

Tento exkluzivní kousek Sedací Souprava S Rozkladem Stylish Stan Tmavěšedá od našeho výrobce Möbelix máte možnost koupit v naší online nabídce za skvělou cenu. Nyní pořídíte jen za 22 999 Kč.