Sedací Souprava Seaside

Sedací souprava SEASIDE v černé barvě v kombinaci s pískovou, bude působit ve vašem obývacím pokoji skutečně elegantně. Kombinace dvou různých... celý popis>
Sedací Souprava Seaside
Značka: Möbelix
26 774 Kč
Ověřit dostupnost

Sedací souprava SEASIDE v černé barvě v kombinaci s pískovou, bude působit ve vašem obývacím pokoji skutečně elegantně. Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů, je v současnosti velmi atraktivní a trendy. Sedací souprava ve tvaru L a s rozměry přibližně 264 x 217 cm vám nabídne 4 prostorné místa k sezení, díky čemuž si můžete pohodlně posedět se svou rodinou a přáteli. Čalounění s Nosag-pružinami a pěnovým jádrem zajišťují maximální komfort. Oceníte i opěrky hlavy, rukou a integrovaný postelový box. Sedací souprava disponuje rozkládací funkcí, která umožní příležitostní přespání s plochou lůžka o rozměrech 122 x 255 cm (Š x D). Originál zadní potah umožní umístění sedačky do prostoru. Pokud máte zájem rozšířit počet míst k sezení, máte možnost si doobjednat praktický taburet. Otoman vlevo. Poznámka: Tato sedací souprava je dostupná i v opačném provedení. Látky si můžete vybrat v různých barvách a materiálech v každém Möbelix na objednávku.

Výjimečný produkt Sedací Souprava Seaside od naší známé značky Möbelix jednoduše naleznete zde nyní výhodně! Výhodně za cenu 26 774 Kč.