Sedací Souprava Zion

Sedací souprava ZION ve tvaru L (otoman vlevo) představuje spojení výjimečného, elegantního stylu s praktičností a dokonalým... více informací »
Sedací Souprava Zion
Značka: Möbelix
35 999 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava ZION ve tvaru L (otoman vlevo) představuje spojení výjimečného, elegantního stylu s praktičností a dokonalým...

Sedací souprava ZION ve tvaru L (otoman vlevo) představuje spojení výjimečného, elegantního stylu s praktičností a dokonalým pohodlím. Speciální pružinový systém a PUR pěna vám zaručí měkké sezení, ideální pro odpočinek u televize a nebo posezení s rodinou či přáteli. Potah sedačky,vdecentní světle šedé barvě, zútulní váš obývací pokoj. Na tuto sedací soupravu se pohodlně usadí 4 osoby a díky funkci lůžka s rozměry 185 x 125 cm, budou u vás hosté vítaní i přes noc. Oceníte především nastavitelné područky a hlavové opěrky, ideální k dokonalé relaxaci. Sedací soupravu ZION, s rozměry přibližně 288 x 214 cm (Š x D) si zamilujete! Výška sedu je cca 47 cm, hloubka 61 cm. Maximální nosnost na sedadlo je cca 120 kg.Tento levný výrobek Sedací Souprava Zion můžete sehnat mimo jiné tady a teď na našem webu v kategorii rozkládací pohovky a sedačky. Podívejte se na nové výrobky z naší rubriky v akci.

Vysoce kvalitní produkt Sedací Souprava Zion od kvalitní společnosti Möbelix máte možnost sehnat tady a teď napořád výhodně! Právě lze objednat jen za 35 999 Kč.