Sedací Suoprava Elicia Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava ELICIA ve světle šedé barvě boduje jednoduchým vzhledem a jemnou barevnou kombinací perfektně... více informací »
Sedací Suoprava Elicia Šedá
Značka: Möbelix
44 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava ELICIA ve světle šedé barvě boduje jednoduchým vzhledem a jemnou barevnou kombinací perfektně...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Sedací souprava ELICIA ve světle šedé barvě boduje jednoduchým vzhledem a jemnou barevnou kombinací perfektně zapadá do různých stylů. S velikostí přibližně 364 x 88 x 172 cm (Š x V x H) je souprava ve tvaru L skutečnou oázou pohody domova. Vysoce kvalitní potah ze smíšené textilie, vlnité pružiny a pěnové čalounění zajišťují maximální komfort při sedění i ležení. Zádové polštáře mají bavlněnou výplň s velikostí přibližně 56 x 82 cm (Š x D) a 56 x 76 cm (Š x D). Součástí dodávky jsou i ledvinové polštáře o rozměrech cca 33 x 64 cm (Š x D) s nadýchanou polyesterovou výplní. Kónické nožičky vyrobené ze železa v černé barvě zaručují optimální stabilitu a podtrhují přitažlivý vzhled. V tomto modelu je pohovka vpravo. Splňte si sen o bydlení se sedací soupravou ELICIA! 

Povedený výrobek Sedací Suoprava Elicia Šedá od značky se zárukou kvality Möbelix jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách za báječnou cenu! Nyní za 44 499 Kč.