Servírovací Vozík Bruno

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Objevte různé možnosti využití servírovacího vozíku BRUNO ve vaší domácnosti! Ať... více informací »
Servírovací Vozík Bruno
Značka: Möbelix
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Objevte různé možnosti využití servírovacího vozíku BRUNO ve vaší domácnosti! Ať...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Objevte různé možnosti využití servírovacího vozíku BRUNO ve vaší domácnosti! Ať už jako úložný prostor pro ručníky v koupelně, na květiny v obýváku nebo jako patrový snack bar – nechte své kreativitě volný průběh! Servírovací vozík o rozměrech cca 40 x 95 x 40 cm (Š x V x H) se třemi kulatými policemi boduje dobře rozmístěným úložným prostorem a svým vzhledem. Černý železný rám je natřen práškovou barvou a snadno se udržuje. Police jsou vyrobeny z dekoru dřeva. Díky třem kolečkům lze servírovací vozík rychle přesunout a použít jinde. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v Tento designový produkt Servírovací Vozík Bruno najdete právě teď tady na našich stránkách ve známé sekci servírovací vozíky! Podívejte se na podobné produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny.

Tento vynikající produkt Servírovací Vozík Bruno od skvělého a známého výrobce Möbelix snadno naleznete v naší internetové nabídce ve slevě! V současnosti pořídíte za cenu 2 199 Kč.