Set Dekoračních Polštářu Lino Béžový

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší... více informací »
Set Dekoračních Polštářu Lino Béžový
Značka: Möbelix
1 779 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacu Tento designový produkt Set Dekoračních Polštářu Lino jde sehnat snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice dekorační polštáře! Připravili jsme podobné výrobky ve zmiňované kategorii za outletovou cenu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Set Dekoračních Polštářu Lino Béžový od našeho výrobce Möbelix naleznete již dnes za báječnou cenu. V akci od 1 779 Kč.