sideboard kirikus

Pro milovníky moderního industriálního stylu je příborník KIRIKUS v černé/dubové barvě nábytkem, který musíte mít! Dřevěný dekorační... celý popis>
Sideboard Kirikus
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost

Pro milovníky moderního industriálního stylu je příborník KIRIKUS v černé/dubové barvě nábytkem, který musíte mít! Dřevěný dekorační příborník má rozměry cca 185 x 90 x 40 cm (Š x V x H) a je ideální do obývacího pokoje. Své věci můžete bezpečně uložit do čtyř prostorných zásuvek a do polic za třemi otočnými dvířky. Čelo ve vzhledu dubu ARTISAN opticky zvýrazňují úchopové lišty a rám v matné černé barvě. Tři nastavitelné police lze zatížit maximálně 5 kg a snadno posbírají vše, co by se jinak povalovalo. Proměnte svůj domov na jedno útulné království s příborníkem KIRIKUS! Tento kvalitní a žádaný produkt sideboard kirikus je k dostání lehce tady u nás zařazený v rubrice komody do kuchyně! Nyní najdete parádní produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbelix pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží.

Nejprodávanější výrobek Sideboard Kirikus od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix můžete nakoupit tady nyní trvale výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 5 499 Kč.