Sideboard Luca -Trend-

Hledáte nový vzhled pro váš obývací pokoj? Moderní příborník LUCA z masivu MANGA naplní váš domov teplem a útulností. Stylový nábytek ze... více informací »
Sideboard Luca -Trend-
Značka: Möbelix
16 499 Kč
Ověřit dostupnost
Hledáte nový vzhled pro váš obývací pokoj? Moderní příborník LUCA z masivu MANGA naplní váš domov teplem a útulností. Stylový nábytek ze...

Hledáte nový vzhled pro váš obývací pokoj? Moderní příborník LUCA z masivu MANGA naplní váš domov teplem a útulností. Stylový nábytek ze dřeva je typický svým krásným, přírodním a originálním vzhledem. Jeho estetická hodnota je nadčasová, navíc si po celou dobu své existence zachovává nenahraditelné kouzlo.  Díky preciznímu zpracování a kvalitnímu dřevu zůstane nábytek pevný i odolný po dlouhá léta. Příborník LUCA je neuvěřitelně variabilní, může se uplatnit v nekonečné řadě kombinací a stylů. Za třemi otočnými dvířky nabízí  spoustu místa na drobnosti a úložné boxy. S rozměrem cca 145 x 80 x 42 cm (Š x V x H) je příborník vhodný i jako TV stolek. Černé nohy kónického tvaru a černé knoflíkové úchytky dotvářejí originální vzhled tohoto nadčasového nábytku. Mořený povrch a dveře s ratanovou výplní kulatého tvaru se stanou poutačem pozornosti vašich hostí. Splňte si sen o útulném a voňavém bydlení s dřevěným příborníkem LUCA!  

Tento skvělý výrobek Sideboard Luca -Trend- od výrobce s dlouholetou historií Möbelix máte možnost pořídit momentálně v naši nabídce téměř zdarma. Výhodně za skvělou cenu 16 499 Kč.