Sklápěcí Jídelní Stůl Roxby 80-120×80 Cm Cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický jídelní stůl ROXBY je vyroben z dubového dekoru v černé barvě a povrch je lakovaný. To usnadňuje... celý popis>
Sklápěcí Jídelní Stůl Roxby 80-120x80 Cm Cm
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický jídelní stůl ROXBY je vyroben z dubového dekoru v černé barvě a povrch je lakovaný. To usnadňuje čištění stolu. Čtyři designové nohy poskytují optimální stabilitu a vytváří úspěšný celkový design. S rozměry 80-120 x 80 x 76 cm (Š x H x V) se hodí i do menších prostorů. U jídelního stolu ROXBY vám bude chutnat! Neodolatelný produkt lze získat právě tu na stránkách v sekci jídelní stoly! Nyní získáte nové produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Sklápěcí Jídelní Stůl Roxby 80-120x80 Cm Cm od dodavatele s dobrým jménem Möbelix můžete najít právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Výhodně teď u nás za 3 999 Kč.