Skříň Falun

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. 4 dveřová skříň FALUN se prezentuje v jednoduchém designu, díky kterému se váš... více informací »
Skříň Falun
Značka: Möbelix
9 399 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. 4 dveřová skříň FALUN se prezentuje v jednoduchém designu, díky kterému se váš...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. 4 dveřová skříň FALUN se prezentuje v jednoduchém designu, díky kterému se váš obytný prostor stane útulným. Její povrch v bílém dekoru poskytuje rozmanitost a klade důraz na dřevěné úchytky a nohy. Dvě zrcadla s rozměry 33 x 187 cm (Š / V) zajišťují přehled nad zvoleným outfitem. Tato skříň s rozměry přibližně 182 x 203 x 53 cm (Š x V x H) nabízí dostatek prostoru pro šatník. Jeho praktický interiér obsahuje 1 tyč na šaty a 4 police. Náš tip:Skříň s křídlovými dveřmi FALUN je k dispozici v několika velikostech abarvách. Díky tomu můžete svůj obytný prostor využít a přizpůsobitještě flexibilněji. Nejdůležitější informace barva: alpská bílaZajímavý výrobek máte možnost pořídit prostě tu na webu ve známé sekci šatní skříně s otočnými dveřmi. Připravili jsme zlevněné produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu! U zákazníků oblíbená značka Möbelix vám poskytuje top výrobky.

Kvalitní a levný výrobek Skříň Falun od výrobce s dlouholetou historií Möbelix je k sehnání na našich stránkách nyní za skvělou cenu! Aktuálně stojí u nás 9 399 Kč.