Skříň Freising

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními... více informací »
Skříň Freising
Značka: Möbelix
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický design v přátelské alpské bílé barvě harmonicky ladí téměř do každého prostředí. Ať už jde o ložnici, pokoj pro mládež nebo pokoj pro hosty – tato velká šatní skříň s rozměry přibližně 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H) vytváří prostor pro celé šatstvo. Na dvou tyčích na šaty se šířkou asi 90 cm pohodlně zavěsíte bundy, šaty nebo obleky. Dvě police odolají nákladu až 10 kg a mohou se na ně přehledně umístit trička, kalhoty nebo svetry. Za dvěma středními dveřmi jsou další dvě úložné místa s šířkou přibližně 45 cm a pod nimi celkem čtyři zásuvky, které poskytují další úložný prostor: ideální pro spodní prádlo, ponožky nebo různé doplňky. Úchytky jsou vyřezány přímo ve dveřích. S tímto moderním šatníkem optimálně využijete svůj obytný prostor!
Vysoce kvalitní výrobek Skříň Freising lze sehnat také tu na stránkách umístěný v sekci šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní získáte zlevněné produkty z naší kategorie za výhodné peníze!

Tento kvalitní a žádaný produkt Skříň Freising od top značky Möbelix máte možnost najít v naší aktuální nabídce za super peníze. Produkt koupíte teď u nás za 6 599 Kč.