skříň MARINA 180, dub sonoma

Skříň MARINA 180 je součástí sektorového systému MARINA. Vhodnou místností na umístění je ložnice. Provedení výrobku je dub sonoma. Skriňa se... více informací »
skříň MARINA 180
Značka: Era Nábytek
11 720 Kč
Ověřit dostupnost
Skříň MARINA 180 je součástí sektorového systému MARINA. Vhodnou místností na umístění je ložnice. Provedení výrobku je dub sonoma. Skriňa se...

Skříň MARINA 180 je součástí sektorového systému MARINA. Vhodnou místností na umístění je ložnice.
Provedení výrobku je dub sonoma. Skriňa se vyrábí z materiálu LTD/ABS. Rozměry jsou [ŠxVxH] 181x206x60 cm.Unikátní produkt skříň MARINA 180, dub sonoma máte možnost pořídit ještě u nás umístěný v sekci šatní skříně! Připravili jsme pro vás jiné produkty z této rubriky za výborné peníze! To ale ovšem není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele Era Nábytek. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Era Nábytek vám může poskytnout prvotřídní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento exkluzivní výrobek skříň MARINA 180, dub sonoma od výrobce se skvělou pověstí Era Nábytek lze sehnat tady pořád výhodně! Na našich stránkách za 11 720 Kč.