Skříň S Otočnými Dveřmi Alabama

Bohatá série ložnicového nábytku ALABAMA se vyznačuje jednoduchými přímými liniemi, které vyzařují nadčasovou a útulnou... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi Alabama
Značka: Möbelix
16 999 Kč
Ověřit dostupnost
Bohatá série ložnicového nábytku ALABAMA se vyznačuje jednoduchými přímými liniemi, které vyzařují nadčasovou a útulnou...

Bohatá série ložnicového nábytku ALABAMA se vyznačuje jednoduchými přímými liniemi, které vyzařují nadčasovou a útulnou eleganci. Kombinujte navzájem jednotlivé skříně a vytvořte si tak šatník podle vašich představ! Doplňte je o komody a noční stolky ze stejnojmenné série a vaše ložnice bude dokonalá! Na výběr jsou různé typy nábytku s dekory v hedvábné šedé barvě, nebo kombinace šedé s dekorem dub artisan. Celkový design dotváří nenápadné lištové úchyty v hliníkové barvě. Tato skříň světle šedé a dubové barvy má rozměry přibližně 271 x 229 x 54 cm (Š/V/H) a je nejen okouzlujícím nábytkem do vaší ložnice, ale nabízí také cenné možnosti úložného prostoru. Za šesti otočnými dveřmi se nachází celkem šest polic o šířkách cca 88 cm, na které mohou být ukládány různé druhy oblečení. Tři šatní tyče ve vrchní části dobře poslouží k zavěšení šatů a obleků, čímž poskytnou potřebný přehled a uskladnění oblečení bez zbytečného zmačkání. Pod dvěma středními dveřmi se nacházejí tři zásuvky různých rozměrů, do kterých můžete ukládat ponožky, pásky a jiné Levný kus Skříň S Otočnými Dveřmi Alabama můžete najít pohodlně na našich stránkách v populární rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní najdete unikátní produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. Výrobce Möbelix pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více kousků od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Skříň S Otočnými Dveřmi Alabama pocházející od značky Möbelix najdete tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 16 999 Kč.