Skříň S Otočnými Dveřmi Cork

Nápaditá skříň vyhotovena v dekorech imitace přírodního dubu a grafit nadchne na první pohled. Dekorační prvky po stranách, úchytky dveří a... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi Cork
Značka: Möbelix
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Nápaditá skříň vyhotovena v dekorech imitace přírodního dubu a grafit nadchne na první pohled. Dekorační prvky po stranách, úchytky dveří a...

Nápaditá skříň vyhotovena v dekorech imitace přírodního dubu a grafit nadchne na první pohled. Dekorační prvky po stranách, úchytky dveří a zrcadla na dvou středních dveřích zvýrazňují celkový design.   Kompaktní rozměry 180 x 199 x 58 cm (Š / V / H) skrývají dostatek úložného místa. Za čtyřmi otočnými dveřmi se nacházejí 4 nastavitelné police a dvě šatní tyče. Pod dvěma středovými dveřmi se zrcadly se navíc nacházejí dvě šikovné zásuvky pro uložení prádla nebo jiných textilií.   Poznámka: Certifikovaný německý výrobek. Tento akční a ve slevě kus máte možnost nakoupit bezstarostně na stránkách zařazený v rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní najdete ještě ostatní zboží z této populární sekce za super ceny!

Tento unikátní produkt Skříň S Otočnými Dveřmi Cork od značky s dobrým jménem Möbelix lze pořídit nyní trvale výhodně! Teď za akční cenu 9 999 Kč.