Skříň S Otočnými Dveřmi White

S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi White
Značka: Möbelix
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po...

S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po teenagerské časy: Od přebalovacího pultu a postýlky až po psací stůl, regály a velké skříně. Jednoduchý, ale útulný nábytek bez zbytečných ozdob v alpské bílé barvě je doplněn bezpečnými úchyty v podobě výřezů. Tato skříň s otočnými dveřmi se perfektně hodí do každého dětského pokoje, ale skvěle upoutá i v jiné místnosti, její využití je flexibilní! Můžete ji použít samostatně, nebo v kombinaci s dalšími skříněmi ze série WHITE. Interiér této skříně ukrývá jednu výškově nastavitelnou polici a jednu šatní tyč. Další skvělý úložný prostor nabízí dvě zásuvky.  Šatní skříň o rozměrech přibližně 47 x 197 x 54 cm (Š x V x H) má stejně jako ostatní nábytek z této série certifikační známky Blue Angel, BQ – Alliance for Quality a Made in Germany, což svědčí o vynikající kvalitě tohoto kusu nábytku. Vynikající produkt máte možnost pořídit bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci.

Tento žádaný kousek Skříň S Otočnými Dveřmi White od společnosti Möbelix dostanete na našich stránkách teď za nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 3 899 Kč.