Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Detroit Šířka 200cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Šatní skříň v industriálním stylu bude ten pravý kus nábytku, pokud jste fanouškem moderního designu.... více informací »
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Detroit Šířka 200cm
Značka: Möbelix
13 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Šatní skříň v industriálním stylu bude ten pravý kus nábytku, pokud jste fanouškem moderního designu....

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Šatní skříň v industriálním stylu bude ten pravý kus nábytku, pokud jste fanouškem moderního designu. Provedení v dekoru DUB / GRAFIT vnese do Vaší ložnice nadčasovost. Oceníte jeho úložný prostor i dvě šatní tyče. S touto skříní budete mít dostatek místa pro uložení Vašich oděvů. Možnost dokoupení extra polic – set 3 ks číslo výrobku 1787037612 / šířka 50cm / a 1787037613 / šířka 100cm /. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Unikátní a žádaný výrobek Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Detroit Šířka 200cm od značky se zárukou kvality Möbelix jednoduše můžete najít u nás teď za výprodejovou cenu. Ve skvělé akci za 13 999 Kč.