Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Ernesto Bílá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Zářivý bílý poutač očí s funkčností: šatní skříň s posuvnými dveřmi je stylová a má propracovaný... více informací »
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Ernesto Bílá
Značka: Möbelix
13 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Zářivý bílý poutač očí s funkčností: šatní skříň s posuvnými dveřmi je stylová a má propracovaný...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Zářivý bílý poutač očí s funkčností: šatní skříň s posuvnými dveřmi je stylová a má propracovaný úložný prostor.Prostorný ložnicový nábytek má rozměry cca 270 x 210 x 65 cm (Š x V x H). Byznys oblečení, košile a oblíbené halenky můžete přehledně skladovat. Tři posuvné dveře namontované na kolejích je možné snadno posunout do požadované polohy. Obzvláště menší místnosti těží z této technologie šetřící prostor.Bílé kovové úchytky zušlechťují rovné linie šatníku z dekoru dřeva.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Výjimečný produkt Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Ernesto Bílá od společnosti se zárukou kvality Möbelix snadno najdete na našich stránkách nyní se slevou! Nyní lze objednat jen za 13 199 Kč.