Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Ernesto Grafit

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Funkční poutač očí v elegantních černých a grafitových barvách: šatní skříň s posuvnými dveřmi je... celý popis>
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Ernesto Grafit
Značka: Möbelix
9 999 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Funkční poutač očí v elegantních černých a grafitových barvách: šatní skříň s posuvnými dveřmi je stylová a má propracovaný úložný prostor.Prostorný ložnicový nábytek má rozměry cca 225 x 210 x 65 cm (Š x V x H). Byznys oblečení, košile a oblíbené halenky můžete přehledně skladovat. Dvě posuvné dveře namontované na kolejích je možné bez námahy přesunout do požadované polohy.Černé kovové úchytné pásy zušlechťují rovné linie šatníku z dřevěného dekoru.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.
Tento unikátní produkt je k dostání mimo jiné tu na našem webu v sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní výrobky z této známé kategorie za super ceny. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce více kvalitních produktů značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kousek Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Ernesto Grafit originál od značky Möbelix máte možnost najít na našich stránkách teď právě za akční cenu. Nabídky od 9 999 Kč.